www.bayarresort.com

0 242 606 16 40

KONAKLAMA

Otelimiz 618 Standart oda, 6 Suit, 10 Aile odası, 6 Bağlantılı aile odası ve 2 Engelli odasına sahip olup, tüm odalarımızda bir büyük bir tekli yatak, Direkt Telefon Hattı, Uydu TV Yayını, Mini Bar, Balkon, Merkezi Klima Sistemi, Kiralık Kasa, Halı Zemin, Banyoda Telefon, Saç Kurutma Makinesi mevcuttur.

STANDART ODA

618 adet - 27 m2 Tüm odalarımızda bir büyük bir tekli yatak, Direkt Telefon Hattı, Uydu TV Yayını, Mini Bar, Balkon, Merkezi Klima Sistemi, Kiralık Kasa, Halı Zemin, Banyoda Telefon, Saç Kurutma Makinesi mevcuttur.

Standart Oda
Suit Oda

SUİT ODA

6 adet - 72 m2 Tüm odalarımızda bir büyük bir tekli yatak, Direkt Telefon Hattı, Uydu TV Yayını, Mini Bar, Balkon, Merkezi Klima Sistemi, Kiralık Kasa, Halı Zemin, Banyoda Telefon, Saç Kurutma Makinesi mevcuttur.

AİLE ODASI

10 adet - 52 m2 Tüm odalarımızda bir büyük bir tekli yatak, Direkt Telefon Hattı, Uydu TV Yayını, Mini Bar, Balkon, Merkezi Klima Sistemi, Kiralık Kasa, Halı Zemin, Banyoda Telefon, Saç Kurutma Makinesi mevcuttur.

Aile Odası
Bağlantılı Oda

BAĞLANTILI AİLE ODASI

6 adet - 52 m2 Tüm odalarımızda bir büyük bir tekli yatak, Direkt Telefon Hattı, Uydu TV Yayını, Mini Bar, Balkon, Merkezi Klima Sistemi, Kiralık Kasa, Halı Zemin, Banyoda Telefon, Saç Kurutma Makinesi mevcuttur.

ENGELLİ ODASI

2 adet - 27 m2 Tüm odalarımızda bir büyük bir tekli yatak, Direkt Telefon Hattı, Uydu TV Yayını, Mini Bar, Balkon, Merkezi Klima Sistemi, Kiralık Kasa, Halı Zemin, Banyoda Telefon, Saç Kurutma Makinesi mevcuttur.

Engelli Odası

Bayar Family Resort Hotel & Spa

+90 242 606 16 40